PROJE

İstanbul'un balkonu diye tabir edilen  Yakacık ta yeni bir yaşam başlıyor New Yakacık..Özgün mimari yapısı ,son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı konforla güvenin buluştugu yeni bir yaşam.Sosyal alanlarıyla kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz rahat ve huzurlu bir hayatı bir arada yaşabileceğiniz yeni bir dünya gibi....

 

Hem sizin hem sevdikleriniz için iyi yatırım olmaktan çok daha öte..New Yakacık...

 

İstanbulun parlayan yeni yıldızı  Kartal.Kentsel dönüşüm projeleri ile öne çıkan Yeni yapılan Adliye Sarayı,Metrosu ve Ticari anlamda bölgeye yapılan yeni yatırımlar Kartalın hızlı bir şekilde gelişmesini sağlamış ilerleyen dönemde de  yeni yapılacak olan yatırımlar , projelerlede İstanbul'un çekim merkezi haline gelmiştir.

 

New Yakacık Konumu ile E-5 ve E-6 baglantı yollarına çok yakın,metroya,Praktiker ve Real Alışveriş merkezine yürüme mesafesinde,Yeni yapılan Adliye Sarayına,Kartal Devlet Hastanesine,Sabiha Gökçen Havaalanına,İdo ya ve sahil yoluna olan yakınlığı ile de  göz doldurumakta..

 

Şehrin karmaşasından uzak ama hayatın tam ortasında

 

New Yakacık ta yeni bir hayata merhaba demenin  tam zamanı.

 

New Yakacık 3 Blok ve tamamı 92 daire olup 2+1,3+1,bahçe dubleksi ve çatı dubleksi  seçenekleriyle sizlere 4 farklı tipte daire alternatifi sunmakta.

 

 

 

New Yakacık bir Nev Yapı Eseridir. Tüm Hakları Saklıdır. Telif Hakkı 2011.